نمایش نتایج: از 1 به 6 از 6

موضوع: بلاتکلیفم کلا

1088
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45856
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

Post بلاتکلیفم کلا

سلام
    من اسمم ملیکاست و ۲۰ سالمه
    توی دانشگاه خوبی دارم درس میخونم و از اوضاع مالی خوبی هم به لطف خانوادم بر خوردارم. اواخر سن ۱۶ سالگی با پسر عموم ازدواج کردم ولی عقد نکردیم بخاطر اینکه از مدرسه بیرونم نکنن. پسرعموم نه خوشگل بود و نه خوش هیکل و خیلی هم مذهبی بود و کلا رفتارش و اعتقاداتش بیشتر شبیه مامان باباها بود تا یه جوون امروزی و تحصیل کرده...
    من همون لحظه که به ازدواج باهاش رضایت دادم پشیمون شدم
    همون لحظه یه تردید مسخره وجودمو فرا گرفت و تموم!
    ولی من دوستش نداشتم و ندارم
    یعنی در این مورد اصلا مطمئن نیستم
    نمیدونم بخاطر قیافه یا چاقیشه یا واقعا دوستش ندارم چون افکارش همسو با من نیست
    نمیدونم واقعا میتونم اصلا کسیو دوست داشته باشم یا نه
    دوست ندارم بهش خیانت کنم ولی ادامه ی زندگی هم برام مشکله
    برای همینه که تا الان باهاش ************ نکردم و نذاشتم که اسمش توی شناسنامم بره ولی اون هی اصرار داره که عقد کنیم.
    من واقعا سردرگمم
    خانوادم یه توهم دارن به اسم آبرو و فکر میکنن اگه من جدا بشم از پسر عموم اونا قراره تمام آبروشون بره
    ولی من واقعا توی کتم نمیره که کل زندگیمو به فنا بدم تا آبروی مسخره ی یه عده آدمو نگه دارم
    نمیدونم الان عصبیم یا حرفای از ته دلمه
    اگه میشه کمکم کنید

2. کاربران زیر از Melika231 بابت این پست مفید تشکر کرده اند

3. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : بلاتکلیفم کلا

نقل قول نوشته اصلی توسط Melika231 نمایش پست ها
    سلام
    من اسمم ملیکاست و ۲۰ سالمه
    توی دانشگاه خوبی دارم درس میخونم و از اوضاع مالی خوبی هم به لطف خانوادم بر خوردارم. اواخر سن ۱۶ سالگی با پسر عموم ازدواج کردم ولی عقد نکردیم بخاطر اینکه از مدرسه بیرونم نکنن. پسرعموم نه خوشگل بود و نه خوش هیکل و خیلی هم مذهبی بود و کلا رفتارش و اعتقاداتش بیشتر شبیه مامان باباها بود تا یه جوون امروزی و تحصیل کرده...
    من همون لحظه که به ازدواج باهاش رضایت دادم پشیمون شدم
    همون لحظه یه تردید مسخره وجودمو فرا گرفت و تموم!
    ولی من دوستش نداشتم و ندارم
    یعنی در این مورد اصلا مطمئن نیستم
    نمیدونم بخاطر قیافه یا چاقیشه یا واقعا دوستش ندارم چون افکارش همسو با من نیست
    نمیدونم واقعا میتونم اصلا کسیو دوست داشته باشم یا نه
    دوست ندارم بهش خیانت کنم ولی ادامه ی زندگی هم برام مشکله
    برای همینه که تا الان باهاش ************ نکردم و نذاشتم که اسمش توی شناسنامم بره ولی اون هی اصرار داره که عقد کنیم.
    من واقعا سردرگمم
    خانوادم یه توهم دارن به اسم آبرو و فکر میکنن اگه من جدا بشم از پسر عموم اونا قراره تمام آبروشون بره
    ولی من واقعا توی کتم نمیره که کل زندگیمو به فنا بدم تا آبروی مسخره ی یه عده آدمو نگه دارم
    نمیدونم الان عصبیم یا حرفای از ته دلمه
    اگه میشه کمکم کنید
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز. با نظر شما موافقم نه از جنبه پرخاش
    اما کاملا درسته که شما نباید به خاطر عقاید و طرز تفکر خانواده ها یک عمر زندگیتون رو به حدر بدین
    چقدر خوب که هنوز خطبه عقد جاری نشده چون این ازدواج و این مسیر میتونه برای شما مشکلات زیادی داشته باشه چون اصلا تفاهم و علاقه ی دوطرفه وجود نداره
    از ازدواج به خاطر راضی نگه داشتن خانواده و اقوام و آبرو بدون عشق و علاقه و تمایل دوطرفه پرهیز کنید
    دوست گرامی اگر شرایط با زمان فعلی متفاوت بود به شما پیشنهاد مشاوره پیش از ازدواج میدادم اما شما ایشون رو دوست نداری !
    بهتره درزمان مناسب با خانواده صحبت کنید و ازشون بخواین به تصمیم شما احترام بزارن
    ممکنه قهر یا کدورت مقطعی پیش بیاد ولی ارزشش رو داره
    مراجعه کننده هایی داشته این سایت که پشیمون هستن که چرا به خاطر حرفای دیگران ازدواج کردن و الان چندسال یا چند ماهه خوشبخت نیستن و ناراحتن و جالب اینکه الان احساس عذاب وجدان دارن که چرا وقتی شوهرشون رو دوست نداشتند ازدواج کردن و امکان خوشبختی رو از خودشون و شوهرشون سلب کردن
    پس مراقب تصمیم هاتون باشید

4. بالا | پست 3

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45856
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

نقل قول نوشته اصلی توسط Saltanat نمایش پست ها
    بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز. با نظر شما موافقم نه از جنبه پرخاش
    اما کاملا درسته که شما نباید به خاطر عقاید و طرز تفکر خانواده ها یک عمر زندگیتون رو به حدر بدین
    چقدر خوب که هنوز خطبه عقد جاری نشده چون این ازدواج و این مسیر میتونه برای شما مشکلات زیادی داشته باشه چون اصلا تفاهم و علاقه ی دوطرفه وجود نداره
    از ازدواج به خاطر راضی نگه داشتن خانواده و اقوام و آبرو بدون عشق و علاقه و تمایل دوطرفه پرهیز کنید
    دوست گرامی اگر شرایط با زمان فعلی متفاوت بود به شما پیشنهاد مشاوره پیش از ازدواج میدادم اما شما ایشون رو دوست نداری !
    بهتره درزمان مناسب با خانواده صحبت کنید و ازشون بخواین به تصمیم شما احترام بزارن
    ممکنه قهر یا کدورت مقطعی پیش بیاد ولی ارزشش رو داره
    مراجعه کننده هایی داشته این سایت که پشیمون هستن که چرا به خاطر حرفای دیگران ازدواج کردن و الان چندسال یا چند ماهه خوشبخت نیستن و ناراحتن و جالب اینکه الان احساس عذاب وجدان دارن که چرا وقتی شوهرشون رو دوست نداشتند ازدواج کردن و امکان خوشبختی رو از خودشون و شوهرشون سلب کردن
    پس مراقب تصمیم هاتون باشید
    سلام همونطور که گفتم در این مورد که دوستشون دارم یا نه هنوز درگیرم
    پس ارجیح میدم مشاوره رو برم
    چون نمیخوام فکر کنه سه سال سرکارش گذاشتم
    به هر حال ایشونم انسانن و سه سال هم کم عمری نیست و هردومون ضرر کردیم
    پس بهتره بریم مشاوره
    ممنون بخاطر راهنماییتون

5. بالا | پست 4

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

نقل قول نوشته اصلی توسط Melika231 نمایش پست ها
    سلام همونطور که گفتم در این مورد که دوستشون دارم یا نه هنوز درگیرم
    پس ارجیح میدم مشاوره رو برم
    چون نمیخوام فکر کنه سه سال سرکارش گذاشتم
    به هر حال ایشونم انسانن و سه سال هم کم عمری نیست و هردومون ضرر کردیم
    پس بهتره بریم مشاوره
    ممنون بخاطر راهنماییتون
    خواهش میکنم
    دراین صورت مشاوره پیش از ازدواج به صورت حضوری داشته باشید ، ایشون بهتون کمک میکنه تا تصمیم گیری و شناخت با انتظارات خودتون از طرف مقابل براتون آسون باشه و بهتر به نتیجه برسید

6. بالا | پست 5

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

سلام به شما ملیکا جان
    احساسات شما قابل احترام هست و شما در شرایط سنی رضایت به این ازدواج داده اید که در اوج نوجوانی قرار داشته اید و بیشتر تصمیم گیری ها در این سن بر مبنای هیجان می باشد در زمان فعلی شما یک جوان محسوب می شوید و در احترام به خانواده بهتر هست که در این مورد اگر نتوانسته اید با پسر عمویتان ارتباط لازم را برقرار کنید و دیدگاه ها و ظاهر و باروهای ایشان برای شما مورد پذیرش نمی باشد و بودن با ایشان برایتان احساس رضایت ایجاد نمی کند در کنار احترام به خانواده در این مورد با آنها صحبت کنید و سعی کنید که در این مورد بدون طولانی تر کردن این ارتباط تصمیم گیری کنید .
    اما اگر در این مسیر سردرگم می باشید که ایشان میتواند انتخاب شما باشند یا نه با توجه به اینکه تایم طولانی نیز این نام گذاری صورت گرفته است بهتر است که شما و پسرعمویتان به روانشناس مراجعه کنید و مشاوره پیش از ازدواج را دریافت کنید تا بتوانیم با بررسی شرایط هردوی شما در این مسیر کمک کنیم تا تصمیم گیری بهتری داشته باشید و با توجه به طولانی بودن رابطه بهتر هست که این مسیر حتی در صورت تصمیم به جدایی تحت نظر یک روانشناس بیان شود تا هردوی شما در یک مسیر حمایتی قرار داشته باشید و در صورت نیاز با خانواده هایتان نیز صحبت شود .

7. بالا | پست 6

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45878
    تشکـر
    0
    تشکر شده 1 بار در 1 پست
    میزان امتیاز
    0

مشاوره خوبه ولی قطعی نیست! مشاور بر مبنا یکسری تئوری که خونده برای همه نسخه میپیچه
    چیزی که آینده شمارو نقش میبنده طرز فکر و حس و حال خودت هستش
    اگر رضایت نداری الان جلوش رو بگیر
    الان آبروت نمیره ولی طلاق بگیری با بچه قضیه بدتره
    موفق باشید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

من، ولی، یه، که،

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد